Kaspersky Total Security 2016 3user

ارزان شد!
Kaspersky Total Security 2016 3user

این محصول هیچ هدیه و امتیازی ندارد، زیرا شامل یک تخفیف است.


محصول جدید

کسپرسکی مجموع امنیتی - چند دستگاه ارائه امنیت نهایی ما برای کامپیوتر و موبایل ... حفاظت از حریم خصوصی، امور مالی، هویت، عکس ها، فایل ها و کودکان خود را - بر روی کامپیوتر خود، مک و آندروید دستگاه.

     شما دفاع در برابر تهدیدات اینترنتی امروز
     ارائه نهایی حفاظت چند دستگاه ما
     پادمان حریم خصوصی شما
     می افزاید امنیتی برای بانکداری آنلاین و خرید
     تضمین امنیت هویت، عکس ها، فایل های خود را و بیشتر
     نگه می دارد بچه های خود را آنلاین ایمن
     ساده مدیریت امنیت
     ترکیب حفاظت و عملکرد

1,600,550 ریال

-30%

2,286,500 ریال

جزئیات

پادمان زندگی دیجیتال خود را

کسپرسکی مجموع امنیتی - چند دستگاه راه حل های امنیتی نهایی ما است ... حفاظت از خود را حفظ حریم خصوصی، پول، هویت، عکس ها، فایل ها و خانواده در برابر تهدیدات اینترنتی، جرایم اینترنتی و تروجان. به همین دلیل است که ما آن را امنیت کل تماس بگیرید.
تضمین امنیت شما - در دستگاه های متعدد

تنها با یک محصول - و یک مجوز - کسپرسکی مجموع امنیتی - چند دستگاه به شما می دهد بالاترین سطح ما از امنیت ... آیا شما با استفاده از کامپیوتر خود، مک، تلفن Android یا رایانه لوحی آندروید. هر کدام دستگاه شما با استفاده از - - هنگامی که شما در خانه یا خارج از خانه هستید شما را از انعطاف پذیر ترین، محصول حفاظت کامل ما بهره مند شوند.
محافظت از حریم خصوصی شما

فن آوری های نوین کمک به نگه داشتن زندگی خصوصی خود را کاملا خصوصی. حفاظت وب کم مانع از دسترسی غیر مجاز به وب کم کامپیوتر شما - تا جنایتکاران نمی تواند جاسوسی شما را بکند. این هم آسان به رمز در آوردن اسناد محرمانه و تکه تکه 'فایل های ناخواسته. برای کمک به حفظ ارتباطات تلفن همراه خود را خصوصی، اگر کسی بر میدارد تلفن Android خود، حفاظت از حریم خصوصی متوقف می شود کاربران غیر مجاز به دیدن جزئیات بیشتر در مورد تماس و پیام های خود را.
جلوگیری از سرقت پول خود را

این که آیا شما با استفاده از یک کامپیوتر و یا مک، فن آوری پول امن منحصر به فرد ما به طور خودکار اضافه می کند امنیت فوق العاده زمانی که شما بانکداری آنلاین و یا خرید هستید - پس کلاهبرداران آنلاین می توانید پول یا حساب جزئیات خود را سرقت نیست. هیچ فروشنده امنیتی دیگر ارائه می دهد این برنده جایزه مجموعه ای از فن آوری های حفاظت - و تست مستقل * * * * قابلیت های امن پول به رسمیت شناخته شده است.
تضمین امنیت هویت، عکس ها، فایل های خود را و بیشتر

ویژگی های ضد فیشینگ شما در دفاع در برابر هکرها که سعی به سرقت پول و هویت خود را. علاوه بر این، مدیریت رمز عبور شما کمک می کند ایجاد، حفاظت و مدیریت رمزهای عبور برای همه حساب های آنلاین خود را و وب سایت های مورد علاقه. علاوه بر این، به دلیل خاطرات و اسناد ارزشمند خود را همه نیاز به حفظ شود، ما را گنجانده ام پشتیبان گیری مبتنی بر ابر - بنابراین شما می توانید نسخه پشتیبان آنلاین از خود عکس ها، فیلم ها، موسیقی، اسناد مالی و بیشتر حفظ **. این آسان برای به اشتراک گذاشتن دارایی های دیجیتال خود را - و شما می توانید آنها را بر روی هر یک از دستگاه های خود دسترسی داشته باشید.
محافظت از کودکان در خطرات آنلاین

از آنجا که وب دارای بسیاری از خطرات، ویژگی کنترل والدین برنده جایزه ما آن را آسان برای محافظت از بچه های خود را زمانی که آنها آنلاین. کنترل والدین کمک می کند تا شما به دفاع از کودکان در برابر شکارچیان جنسی، بلوک محتوای نامناسب، برای جلوگیری از خرید فروشگاه App، کنترل دسترسی به بازی ها و وب سایت های شبکه های اجتماعی و جلوگیری از افشای اطلاعات شخصی.
ساده امنیتی ... در تمام دستگاه های خود را

برای دستگاه های متعدد - با یک حساب من کسپرسکی، شما ابزار هایی که به شما کمک کند امنیتی خود را مدیریت کنید. هر زمان که شما آنلاین هستید، شما می توانید وضعیت امنیتی از تمام دستگاه های خود را که در حال اجرا هستند نرم افزار امنیتی کسپرسکی چک، فعال ویژگی های امنیتی خاص، مدیریت مجوز و تغییر خود را که دستگاه ها محافظت می شود. شما همچنین می خواهید خبری از ما آخرین پیشنهادات و جزئیات در مورد محصولات رایگان است که شما می توانید دانلود کنید دریافت کنید.
ترکیب حفاظت و بهره وری

از آنجا که آنتی مجموع امنیتی - چند دستگاه ترکیبی از حفاظت و بهره وری، تمام دستگاه های خود را می توانید نگه دارید انجام به عنوان آنها را به طراحی شد. فن آوری های امنیتی ما کار 'پشت صحنه' - و این بدان معناست که امنیت بسیار بیشتری ندارد به کم کردن سرعت زندگی دیجیتال خود را.

دیدگاه‎ها

نوشتن دیدگاه

Kaspersky Total Security 2016 3user

Kaspersky Total Security 2016 3user

کسپرسکی مجموع امنیتی - چند دستگاه ارائه امنیت نهایی ما برای کامپیوتر و موبایل ... حفاظت از حریم خصوصی، امور مالی، هویت، عکس ها، فایل ها و کودکان خود را - بر روی کامپیوتر خود، مک و آندروید دستگاه.

     شما دفاع در برابر تهدیدات اینترنتی امروز
     ارائه نهایی حفاظت چند دستگاه ما
     پادمان حریم خصوصی شما
     می افزاید امنیتی برای بانکداری آنلاین و خرید
     تضمین امنیت هویت، عکس ها، فایل های خود را و بیشتر
     نگه می دارد بچه های خود را آنلاین ایمن
     ساده مدیریت امنیت
     ترکیب حفاظت و عملکرد

alexa

محصولات مرتبط

آنتی ویروس ای ست مالتی دیوایس 3 یوزر ثبت در سایت اصلی با استفاده از سریال بدون نیاز به یوزر و پسورد و رجیستر 12 ماه محصول ESET Multi-Device، بسته ای بی نظیر از محصولات امنیتی شرکت ESET جهت محافظت از ویندوز، مک، گوشی هوشمند و تبلت شما بوده که به شما امکان می دهد لایسنس خریداری شده را به انتخاب خود بر روی هر یک از دستگاه های مورد نظر اکتیو نمایید. به عنوان...

945,000 ریال 1,350,000 ریال -30%

مشاهده سریع

در سطح جهانی امنیت - حفاظت چند لایه دفاع کسب و کار شما در مقابل آخرین نرم افزارهای مخرب     حفاظت اینترنت - امنیت کسب و کار شما در برابر حملات فیشینگ و سوء استفاده     موبایل امنیت دستگاه - ضد تروجان و ضد سرقت فن آوری حفاظت از دستگاه های آندروید     حفاظت بانکداری آنلاین - تکنولوژی پول امن می افزاید لایه امنیتی دیگری برای بانکداری آنلاین     حفاظت اطلاعات...

4,550,000 ریال 6,500,000 ریال -30%

مشاهده سریع

آنتی‌ویروس کسپرسکی اینترنت سکوریتی مولتی دیوایس سه یوزر اینترنت سکوریتی کسپراسکی مولتی دیوایس 2016 به مدت یک سال و برای یک کاربر طراحی شده که با خرید و فعال‌سازی آن، یک کاربر دیگر هم امکان نصب و فعال‌سازی آن را دارد. این محصول سیستم‌های خانگی شما را در برابر انواع گوناگون بدافزارهای جدید منتشرشده در فضای مجازی محافظت می‌کند. فناوری‌های امنیتی کسپرسکی...

1,743,000 ریال 2,490,000 ریال -30%

مشاهده سریع

اینترنت سکیوریتی کسپرسکی مولتی دیوایس 2016 ، 1+1 کاربر، 1 ساله اینترنت سکوریتی کسپراسکی مولتی دیوایس 2016 به مدت یک سال و برای یک کاربر طراحی شده که با خرید و فعال‌سازی آن، یک کاربر دیگر هم امکان نصب و فعال‌سازی آن را دارد. این محصول سیستم‌های خانگی شما را در برابر انواع گوناگون بدافزارهای جدید منتشرشده در فضای مجازی محافظت می‌کند. فناوری‌های امنیتی...

903,000 ریال 1,290,000 ریال -30%

مشاهده سریع

آنتی ویروس ای ست اینترنت سکوریتی  تک یوزر + یک یوز رایگان اشانتیون ثبت در سایت اصلی با استفاده از سریال بدون نیاز به یوزر و پسورد و رجیستر 12 ماه آنتی ویروس اینترنت سکیوریتی که جایگزین اسمارت سکیوریتی به شمار می رود، نسخه تکامل یافته از آنتی ویروس ناد ۳۲ بوده که علاوه بر داشتن تمامی امکانات موجود در ویرایش ناد ۳۲، قابلیت های امنیتی بیشتری در زمینه حفاظت...

504,000 ریال 720,000 ریال -30%

مشاهده سریع

آنتی ویروس ای ست نود 32 تک یوزر + یک یوز رایگان اشانتیون ثبت در سایت اصلی با استفاده از سریال بدون نیاز به یوزر و پسورد و رجیستر 12 ماه آنتی ویروس ناد ٣٢ یکی از معروفترین آنتی ویروس های شناخته شده بوده که از محبوبیت بسیاری در میان کاربران ایرانی برخوردار است. مهم ترین ویژگی های این آنتی ویروس را می توان در حجم کم فایل های آپدیت و عدم کاهش سرعت سیستم...

378,000 ریال 540,000 ریال -30%

مشاهده سریع

آنتی ویروس Kaspersky Antivirus 2017 ولین خط دفاعی رایانه شما در مقابل تهدیدات و بدافزارهای امنیتی عصر حاضر میباشد. از اولین لحظه پس از نصب آنتی ویروس Kaspersky، رایانه شما بدون آنکه متوجه هرگونه افت سرعت یا خلل در عملکرد شود، از محافظت اساسی و لحظه ای آنتی ویروس در مقابل آخرین حملات بدافزاری برخوردار میگردد.

623,000 ریال 890,000 ریال -30%

مشاهده سریع

آنتی ویروس Kaspersky Internet Security 2017 اینترنت Security Multi Device با کاربری بسیار ساده و سازگاری با سه پلتفرم یا سیستم عامل محبوب ویندوز، مک و اندروید (تلفن هوشمند و تبلت) این امکان را فراهم میسازد تا روی هر یک از این پلتفرم ها یا، با خرید چند دستگاهه این محصول، آن را روی ترکیبی دلخواه از این پلتفرم ها نصب نمایید و از امکانات آن روی تمامی...

826,000 ریال 1,180,000 ریال -30%

مشاهده سریع

آنتی ویروس اورجینال Eset MultiDevice 10

84,000 ریال 120,000 ریال -30%

مشاهده سریع

آنتی ویروس اورجینال Eset Internet Security 10

469,000 ریال 670,000 ریال -30%

مشاهده سریع

بالا