بهترین برند لپ تاپ در سال 2017

دسته: بهترین های بازار تاریخ: 1396/10/29 دیدگاه: 0 بازدید: 952

هنگامی که شما برای لپ تاپ خرید می کنید، نام تجاری به همان اندازه مشخصات و ویژگی های مهم است. به همین دلیل، هر ساله ما تولیدکنندگان نوت بوک را ارزیابی می کنیم و رتبه بندی بهترین و بدترین برندهای لپ تاپ را عرضه می کنیم. برای سال 2017، Lenovo اپل را از موضع بلند مدت خود ربود. Asus و Dell جایگاه دوم و سوم را دارند.

برای انتخاب برندگان، بازنده ها و همچنین ران، ما 10 بزرگترین مارک های لپ تاپ را برای تعیین بهترین ترکیب کالاهای با کیفیت، نوآوری پیشرفته، پشتیبانی مفید، طرح های براق و ارزش قیمتی ارزیابی کردیم. با توجه به امتیازات معکوس آن، محصولات گران قیمت و عدم وجود بنادر، اپل پس از دریافت بهترین افتخارات هر سال از سال 2010 که بهترین و بدترین برندها در سال 2010 عرضه شد،

Lenovo به جای بسیاری از لپ تاپ های با امتیاز بسیار بالا، تکنولوژی های پیشگامانه و پشتیبانی بسیار بالاتری از مشتریان، جای خود را به دست آورد. Asus در زمان دوم، به لطف یک خط عمیق و ارزش پر شده است. دل با سهولت برتر لپ تاپ های حقوقی برتر و پوشش گارانتی مواجه شده است.

ببینید که چگونه تمام مارک های موجود در زیر و چگونه آنها را ارزیابی کردیم.

1. Lenovo (90/100)

هنگامی که 58 درصد از لپ تاپ های خود را رتبه 4 ستاره یا بهتر، شما سال خوبی داشته باشید. Lenovo ما را با لپ تاپ هایی که دارای عمر باتری عمیق بوده اند (سه ThinkPad مختلف با ظرفیت بیش از 17 ساعت در حالت شارژ)، طرح های زرق و برق دار مانند صفحه نمایش بدون قاب بر روی یوگا 910 و ویژگی های نوآورانه مانند صفحه کلید Halo در کتاب یوگا به ما خیره شد. این شرکت همچنان در آزمایشهای ما هیچ زمان نگهداری نکرد.

2. Asus (86/100)

اگر شما دنبال بهترین ترکیب کیفیت و ویژگی های پول هستید، بیشتر از Asus نگاه نکنید. این شرکت همچنین کار فوق العاده ای را برای تحکیم پاکت نوآوری با یک دستگاه بازی سازی با آب سرد و طراحی چشم، مثل شیاطین آلومینیومی آبی و طلایی روی ZenBook 3 انجام می دهد.

3. Dell (83/100)

Dell دارای یک سری لپ تاپ بسیار جذاب است که توسط Dell XPS 13، نوت بوک های مورد علاقه ما، XPS 15 و شرکت های Alienware برای بازی ها معرفی شده است. این شرکت در سال جاری با ارائه یک صفحه نمایش OLED روی Alienware 13، و توسعه XPS 13 فوق العاده Svelte 13 2-in-1، مرزهای طراحی و قابلیت را در سال جاری به نمایش گذاشت. دل همچنین یک گارانتی کارخانه قوی با گزینه های زیادی برای گسترش پوشش شما ارائه می دهد.

4. HP (82/100)

HP ترکیبی از یک سری کلی گسترده با چند Ultrabooks بزرگ و پوشش گارانتی قوی است.

5. Apple (78/100)

MacBooks شرکت باریک، قدرتمند و به خوبی ساخته شده است، اما شما به شمع پول و bagful دونگ ها نیاز دارید. گزینه های پشتیبانی و گارانتی شرکت دوم هیچ کدام نیستند.

6. Acer (78/100)

Acer ترکیبی از انتخاب گسترده ای از لپ تاپ های مقرون به صرفه با بهترین پشتیبانی از هر فروشنده PC. با این حال، بسیاری از محصولات خود را رتبه بندی متوسط.

7. MSI (76/100)

MSI دارای مجموعه ای گسترده از لپ تاپ های بازی است، بسیاری از آنها با مشخصات قدرتمند و ویژگی های نوآورانه است. با این حال، پشتیبانی فنی آن در میان بدترین آزمایشاتی است که ما انجام دادیم.

8. Razer (73/100)

Razer در رتبه بندی بهترین و بدترین برندها برای اولین بار در سال جاری، تعداد زیادی لپ تاپ های بازی با کیفیت بالا و Ultrabooks را تولید می کند. محصولات این شرکت قوی هستند اما پشتیبانی آن کوتاه است.

9. Samsung (68/100)

این شرکت دو کرومبوک نوآورانه را ایجاد می کند، اما بسیاری از انتخاب های کوچک آن از لپ تاپ ها رتبه های متوسط را در اختیار دارند. منابع پشتیبانی فنی شرکت نیز ناامید کننده هستند.

10. Microsoft (66/100)

مایکروسافت کمترین رتبه را به خود اختصاص داده است؛ چرا که این شرکت در طول دوره آزمایشی به هیچ وجه جدیدی را انجام نداده است. تنها لپ تاپ جدید آن کتاب Surface با عملکرد پایه بود و فقط اسکله جدید بود. با این حال، تعداد انگشت شماری از حق بیمه 2 در 1، گزینه های بسیار خوبی هستند، اگر بتوانید آنها را بپردازید.

دیدگاه خود را بنویسید

بالا